در صورت مشاهده زیرنویس خراب در تاپیک اعلام کنید

دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

تصویر
دانلود های مرتبط با انیمه مانند موسیقی و AMV
ارسال پست
نمایه کاربر
دانته اوزوماکی
کاربر رسمی

#1 دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط دانته اوزوماکی » یک شنبه اکتبر 09, 2016 8:00 pm

تصویر توضیحات:
خب مسلما هرکی که آشنایی کمی با دانلود کردن مجموعه ها و سریال ها داره،مسلما مایله که مجموعه اش هرطور که شده کامل تر و کامل تر تهیه کنه،حالا شده به صورت تک زبان،یا دوبله فارسی به صورت 2 زبانه و یا 3 زبانه و ... و همچنین هرچی با کیفیت بهتر،بالاتر و هرچی دقیق تر تهیه کنه.حال در این مطلب میخوایم به سراغ سری مجموعه انیمه ناروتو شیپودن برویم که از لحاظ تعداد قسمت درحد زیادی میباشند ولی با هرچی سختی درگذشته بوده توانستیم این مجموعه برای دوستدارانی که دلشون میخواد به صورت انگلیسی ببینند نیز آماده کنیم.به شخصا خودم بسیار مایل بودم که تمامی قسمت های این مجموعه به صورت دوزبانه برای شما دوستان عزیز آماده کنم،ولی سختی زیاد در درست کردن قسمت ها،مشکلاتی که دربرخی قسمت ها گذشته اتفاق افتاده و زمان گیر بودن درست کردن این قسمت ها و آماده نبودن تمامی قسمت ها به صورت انگلیسی مانع از این مسئله شده.ولی با اینحال تا اونجا که شده سعی شده قسمت ها رو به صورت دوزبانه و انگلیسی برای شما آماده بشه.(البته در آینده سعی میشه،تمامی قسمت ها رو دوزبانه با کیفیت عالی،بدون مشکل و تا حداکثر کیفیت قرار داده بشه)

داستان:
داستان این انیمه دو سال و نیم بعد از حوادث انیمه ناروتو روایت میکند.حوادث این انیمه در دنیا نینجایی روایت میشود که دربین سرزمین های این دنیا نینجایی 5 سرزمین قدرتمند وجود دارد که شخصیت اصلی این داستان پسری به اسم ناروتو اوزوماکی میباشد که در یکی از این سرزمین ها قدرت به نام سرزمین آتش و در دهکده برگ زندگی میکند،حوادث این داستان با برگشت ناروتو از آموزش ها و سفرش همراه با استادش جیرایا شروع میشود.بلاخره ناروتو بعد از 2 سال و نیم به دهکده خود برمیگردد و تلاش خودش رو برای نجات دوست خود ساسکه اوچیها از دستان اوروچیمارو شروع میکند و حالا ناروتو باید درمقابل دشمنانی جدید که در قالب سازمانی به نام آکاتسوکی دور هم جمع شدن مقابله کنند،دشمنانی که به دنبال هیولا دم دار درون بدن ناروتو هستن،حال او با کمک دوستانش در ادامه داستان سعی در شکست دشمنانش و ... .

مشخصات:
» نام انگلیسی
: Naruto Shippuden (ترجمه:Naruto: Hurricane Chronicles)
» نام فارسی: ناروتو شیپودن (ترجه: ناروتو:داستان ها طوفانی)
» سال تولید
2007-؟
» کشور تولید کننده:ژاپن» زبان:انگلیسی + ژاپنی (Dual audio) (درقسمت ها 55،57،58،59،64،67،68،69،93،101،102،112 و از 197 تا 242 و از 289 تا ...)
» زبان:انگلیسی
» کیفیت :
720p دانلود با کیفیت 720p

قسمت 1 تا 122

تصویر

قسمت 123 تا 235

تصویر

قسمت 236 تا 322

تصویر

قسمت 323 تا 348

تصویر

قسمت 349 تا ...

تصویر

زیرنویس اول

مدیافایر

تصویر

پیکوفایل

دانلود از پیکوفایل

زیرنویس دوم

تصویر
دانلود از پیوکوفایل
آخرین ويرايش توسط 1 on دانته اوزوماکی, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
crazysniper300
کاربر رسمی

#2 RE: دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط crazysniper300 » دو شنبه سپتامبر 11, 2017 7:00 am

سلام چند قسمت دانود کردم بعدش دیگه تا 99 درصد دان میشه بعد قطع میشه مگر اینکه همون موقع که لینک رو برمیدارم بزنم دانلود شه اونم هربار فقط یک قسمت نمیذاره همزمان چندقسمت دانلود کنم الان تا قسمت 17 بیشتر نتونستم دان کنم لطفا یه چک بکنید ببینید مشکل نداشت نکنه زیاد دانلود کردم باید چندساعت صبر کنم؟

نمایه کاربر
دانته اوزوماکی
کاربر رسمی

#3 RE: دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط دانته اوزوماکی » دو شنبه سپتامبر 11, 2017 8:59 am

crazysniper300 نوشته شده: سلام چند قسمت دانود کردم بعدش دیگه تا 99 درصد دان میشه بعد قطع میشه مگر اینکه همون موقع که لینک رو برمیدارم بزنم دانلود شه اونم هربار فقط یک قسمت نمیذاره همزمان چندقسمت دانلود کنم  الان تا قسمت 17 بیشتر نتونستم دان کنم لطفا یه چک بکنید ببینید مشکل نداشت نکنه زیاد دانلود کردم باید چندساعت صبر کنم؟
دوست عزیز،دانلود از سایت مدیافایر کار سختی نیست و همونطور که اگر تعداد دانلود ها رو دیده باشی،تعدادی زیادی راحت دانلود کردند،و از اونجایی که حداقل 17 قسمت دانلود کردی مطمئن باش لینک ها سالم اند وگرنه اصلا بهت اجازه نمیدادن دانلودی شروع بشه،به نظر من مشکل از برنامه اینترنت دانلود منیجرتون میباشد،بهتره به قسمت تنضیمات رفته و به قسمت ارتباط با شبکه رفته و تعداد ارتباط با سرور بر روی 8 یا 4 قرار بدید،همچنین اگر کلا اینترنت دانلود منیجر جواب براتون نمیده اون قسمت امتحانی با خود مرورگرتون بدون استفاده از internet download manger دانلود کنید

نمایه کاربر
crazysniper300
کاربر رسمی

#4 RE: دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط crazysniper300 » سه شنبه سپتامبر 12, 2017 11:50 pm

دانته اوزوماکی نوشته شده:
crazysniper300 نوشته شده: سلام چند قسمت دانود کردم بعدش دیگه تا 99 درصد دان میشه بعد قطع میشه مگر اینکه همون موقع که لینک رو برمیدارم بزنم دانلود شه اونم هربار فقط یک قسمت نمیذاره همزمان چندقسمت دانلود کنم  الان تا قسمت 17 بیشتر نتونستم دان کنم لطفا یه چک بکنید ببینید مشکل نداشت نکنه زیاد دانلود کردم باید چندساعت صبر کنم؟
دوست عزیز،دانلود از سایت مدیافایر کار سختی نیست و همونطور که اگر تعداد دانلود ها رو دیده باشی،تعدادی زیادی راحت دانلود کردند،و از اونجایی که حداقل 17 قسمت دانلود کردی مطمئن باش لینک ها سالم اند وگرنه اصلا بهت اجازه نمیدادن دانلودی شروع بشه،به نظر من مشکل از برنامه اینترنت دانلود منیجرتون میباشد،بهتره به قسمت تنضیمات رفته و به قسمت ارتباط با شبکه رفته و تعداد ارتباط با سرور بر روی 8 یا 4 قرار بدید،همچنین اگر کلا اینترنت دانلود منیجر جواب براتون نمیده اون قسمت امتحانی با خود مرورگرتون بدون استفاده از internet download manger دانلود کنید
سلام ارتباط با سرور روی 8 بود خودش تا قسمت 23 بزور دانود کردم ولی قسمت 24 هرکاری کردم دانلود نشد حتی با بروزر کروم و اوپرا هم امتحان کردم نشد ارور no file میداد در توضیح هم میگفت هیچ فایلی در لینک وجود نداره! اون 200-300 نفری که تونستن دانلود کنن احتمالا مال قبلنا بوده شاید واقعا مشکل از مدیافایر باشه اگه از IDM بود باید میتونستم از طریق بروزر دانلود کنم.  نمیدونم والا فکر کنم خودتون تو آپارات تا قسمت 115 قرار دادین از اونجا دانلود میکنم هرچند کیفیت یکم پایینه ولی حداقل انگلیسی هست و کامله از 116 تا 500 هم احتمالا انلاین ببینم از حجمم میره ولی ارزش داره  در کل مرسی از اینکه اینهمه قسمت رو آپلود کردین و مرسی از اینکه انقدر زود پاسخ بنده رو دادین اگر پیشنهادی هم برام دارین خوشحال میشم بشنوم با سپاس.

نمایه کاربر
دانته اوزوماکی
کاربر رسمی

#5 RE: دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط دانته اوزوماکی » یک شنبه اکتبر 08, 2017 9:04 am

crazysniper300 نوشته شده:
دانته اوزوماکی نوشته شده:
سلام ارتباط با سرور روی 8 بود خودش تا قسمت 23 بزور دانود کردم ولی قسمت 24 هرکاری کردم دانلود نشد حتی با بروزر کروم و اوپرا هم امتحان کردم نشد ارور no file میداد در توضیح هم میگفت هیچ فایلی در لینک وجود نداره! اون 200-300 نفری که تونستن دانلود کنن احتمالا مال قبلنا بوده شاید واقعا مشکل از مدیافایر باشه اگه از IDM بود باید میتونستم از طریق بروزر دانلود کنم.  نمیدونم والا فکر کنم خودتون تو آپارات تا قسمت 115 قرار دادین از اونجا دانلود میکنم هرچند کیفیت یکم پایینه ولی حداقل انگلیسی هست و کامله از 116 تا 500 هم احتمالا انلاین ببینم از حجمم میره ولی ارزش داره  در کل مرسی از اینکه اینهمه قسمت رو آپلود کردین و مرسی از اینکه انقدر زود پاسخ بنده رو دادین اگر پیشنهادی هم برام دارین خوشحال میشم بشنوم با سپاس.
سلام ببخشید که انقدر بین جوابم با پیام شما فاصله افتادم،این دور یه مدت نبودم،میدونم دیگه شاید برای پیشنهاد دادن کمی دیر باشه ولی به نظرم بازم میگم لینک به نظر سالم میاد و تستش هم کردم و کار میکرد،پیشنهاد میکنم کلا اینترنت دانلود منیجرتون آپدیت کنید،و بعلاوه اگر مقدوره از یه اینترنت قوی تر مثل 4g یا 512 کیلوبایت برای تست لینک استفاده کنید چون که بعضی اوقات کمبود سرعت دانلود منجر به خرابی دانلود میشه..و البته درمورد اینکه از کانال آپارات من قسمت ها تماشا میکنید که خیلی خوبه ولی پیشنهاد میکنم از کانال نماشام قسمت ها رو تماشا کنید چون در آپارات بعضی قسمت ها به ناچار آپلود نشدن(به دلیل مشکلاتی)ولی در نماشا تمامشون آپلود شدن که بر روی اینجا کلیک کنید.
آخرین ويرايش توسط 1 on دانته اوزوماکی, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
mehdi.p
کاربر رسمی

#6 دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط mehdi.p » دو شنبه ژوئن 11, 2018 2:13 pm

بخشید صدای ژاپنی هم داره؟
تو تنظیمات پلیرم میتونم صدا رو تغییر بدم؟

نمایه کاربر
NightCrawler
در حال تلاش
محل اقامت: اصفهان
تماس:

#7 R: دانلود انیمه ناروتو شیپودن|زبان انگلیسی(دوزبانه)|کیفیت 720p

پست توسط NightCrawler » دو شنبه ژوئن 11, 2018 6:46 pm

mehdi.p نوشته شده:
دو شنبه ژوئن 11, 2018 2:13 pm
بخشید صدای ژاپنی هم داره؟
تو تنظیمات پلیرم میتونم صدا رو تغییر بدم؟

سلام
اگه نسخه ژاپنی رو میخواید از سایت اصلی دانلود کنید!
https://ani-dl4.tk/category/naruto-shippuuden/

ارسال پست

بازگشت به “لینکستان دانلود”